fbpx

ZDOBĄDŹ NOWE KOMPETENCJE

Weź udział w projekcie „Kompetencje XXI wieku”!  Zgłoś się jako uczestnik bezpłatnych szkoleń – kurs komputerowy i pakiet Microsoft Office! Sprawdź warunku udziału i wyślij swoje zgłoszenie!

wiek 25+

Projekt "Kompetencje XXI wieku" dedykowany jest dla osób w wieku powyżej 25. roku życia.

wykształcenie średnie

Uczestnikiem projektu może zostać osoba posiadająca maksymalnie średnie wykształcenie.

osoba pracująca

Kwalifikujące się formy zatrudnienia to umowa o dzieło, zlecenie lub umowę o pracę.

bezpłatne SZKOLENIA

Sprawdź z jakich BEZPŁATNYCH szkoleń możesz skorzystać w ramach projektu „Kompetencje XXI wieku”.

Kurs KOMPUTEROWY

ZDOBĄDŹ KOMPETENCJE INFORMATYCZNe

Weź udział w szkoleniu on-line:

  • kurs IT. Czas trwania 130h,

Konieczny dostęp do komputera z połączeniem internetowym.

 

 

godzina w projekcie to 45 minut

(TZW. GODZINA DYDAKTYCZNA)

Grupa musi liczyć 12 osób (!)

to jest twój czas

Postaw na ROZWÓJ!

Jeżeli masz więcej niż 25 lat, mieszkasz w woj. Śląskim, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy – zgłoś chęć udziału w projekcie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony, i weź udział w BEZPŁATNYM SZKOLENIU! 

Opinie o naszych szkoleniach

Co mówią inni?

Dzięki wam zdobyłem zawód i mogę pracować! Zrobiłem kurs z egzaminem i teraz mam fajna pracę. Szkolenie było bardzo dobre i solidne. Po egzaminie dostałem staż, więc po kursie nie byłem jednym z wielu bez umiejętności, ale z konkretną widzą i zdolnościami. Dzięki raz jeszcze!
Adam
Informatyk
Jestem bardzo zadowolona. To było fajne szkolenie i fajni ludzie, dzięki którym udało mi się znaleźć pracę. Na staż poszłam do firmy, do której "z ulicy" nie można się dostać. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Teraz polecam was wszystkim moim znajomym i nieznajomym również.
Gosia
Programistka

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJE KOMPETENCJE, REALIZUJ CELE EDUKACYJNE I BIZNESOWE.

humaneo_logo_400x400

kto za tym stoi?

stowarzyszenie HUMANEO

Tworzymy stowarzyszenie działające na rzecz aktywizacji zawodowej, którego misją jest rozwój społeczeństwa informacyjnego, poprzez podejmowanie działań o innowacyjnym charakterze, opartych na wiedzy i najlepszych praktykach branżowych. HUMANEO to zespół ludzi, którzy łącząc pasję z działaniem, opracowują i wprowadzają innowacyjne rozwiązania odpowiadając na realne potrzeby pracodawców oraz społeczeństwa obywatelskiego. W podejmowanych przez nas inicjatywach, potrzeby człowieka znajdują się w centrum

WYPEŁNIJ FORMULARZ
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Humaneo, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Krakowie dla Krakowa Śródmieścia, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000249088, NIP: 734-315-73-19, REGON: 120195516.

masz pytania? zadzwoń!
+48 601 380 573
Zmiana rozmiaru czcionki
Wybierz kolor