fbpx

Weź udział w kursie

PROJEKTOWANIE I WYKONYWANIE FRYZUR

Wypełnij formularz zgłoszenia na dole strony

PROJEKTOWANIE I WYKONYWANIE FRYZUR

Kwalifikacyjny kurs zawodowy FRK.03  „Projektowanie i Wykonywanie Fryzur” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie podstaw kształcenia w branży kosmetycznej.

Jeżeli ukończyłeś 18 lat, pracujesz, uczysz się lub jesteś bezrobotny, zgłoś chęć udziału w projekcie.

Wsparcie przewidziane dla 30 osób w 2 grupach. Kurs obejmuje 33 godziny na każda z grup (zaplanowano 332h na grupę (zaplanowano 42 spotkania po 7-8 godzin dydaktycznych)

Termin realizacji: I runda–01.2021-01.2022; II runda–05.2021-04.2022.

Kurs zostanie zrealizowany zgodnie z załącznikiem nr 9 do Rozporządzenia MEN z 16.05.2019 w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego – ”Podstawy programowe kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego przyporządkowanych do branży fryzjersko-kosmetycznej(FRK)”.

Wiek 18 - 64

Jeżeli masz więcej niż 18 lat ten projekt jest dla Ciebie!

Miasto Kielce

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, ale tym razem szukamy kandydatów do udziału w projekcie na terenie miasta Kielce

Podstawy

Weź udział w szkoleniu aby poznać podstawy programowe kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego

Zakres Tematyczny

  • BHP
  • Podstawy fryzjerstwa
  • Projektowanie i dokumentowanie fryzur
  • Wykonywanie fryzur na podstawie projektów
  • Język obcy zawodowy
  • Kurs kończy się właściwym egzaminem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, który potwierdzi uzyskanie kwalifikacji w zawodzie
  • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w postaci podręczników

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

Co dalej? Po wysłaniu zgłoszenia nasi rekruterzy skontaktują się telefonicznie. Szkolenia cieszą się duża popularnością więc bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt Dzwonimy do wszystkich którzy zgłosili chęć udziału w szkoleniu

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Humaneo, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Krakowie dla Krakowa Śródmieścia, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000249088, NIP: 734-315-73-19, REGON: 120195516.

Zmiana rozmiaru czcionki
Wybierz kolor