fbpx


ZOSTAŃ PROGRAMISTĄ!
Zgłoś swój udział w BEZPŁATNYM kursie

BEZPŁATNE szkolenie: PROGRAMISTA CLA!

Szkolenie z programowania w języku C pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie programowania. Jeżeli masz więcej niż 18 lat, mieszkasz w Olsztynie lub okolicach, chcesz  zdobyć, uzupełnić lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, nie posiadając kwalifikacji informatycznych lub zarządczych w zakresie tematyki kursów lub szkoleń to szkolenie jest dla Ciebie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony, i weź udział w darmowym kursie!

POZNAJ SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY

SZKOLIMY PROGRAMISTÓW

PROGRAMISTA

osoba, która tworzy programy komputerowe w pewnym języku programowania. Termin ten może odnosić się także do specjalisty w jednej dziedzinie programowania.

PROGRAMOWANIE

proces projektowania, tworzenia, testowania i utrzymywania kodu źródłowego programów komputerowych lub urządzeń mikroprocesorowych.

WYSOKIE ZAROBKI

Doświadczeni programiści zarabiają nawet do kilkunastu tysięcy miesięcznie. Zarobki początkujących programistów przekraczają średnie krajowe.

POZNAJ ZAGADNIENIA, SPRAWDŹ GRUPY KOMPETENCJI

OBSZARY I TEMATYKA SZKOLENIA

Ogólny program szkolenia
Program szczegółowy

REFERENCJE

Dobra firma, fajne projekty, ja jestem zadowolony. Zrobiłem szkolenie, po 2 tygodniach miałem staż, a od przyszłego tygodnia zaczynam pracę.
Jan
Starszy Programista CLA
Szkolenie zostało poprowadzone bardzo profesjonalne, staż mi się bardzo podobał. Pracuję już od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Dziękuję za pomoc!
Tadeusz
Programista CLA

DOŁĄCZ DO GRONA programistów

POSTAW NA ROZWÓJ!

Każdy ma szansę na pracę w zawodzie testera oprogramowania! Jest to zawód szybkiego startu – łatwo zacząć uczyć się i zbierać doświadczenie. Trzeba tylko zainwestować swój czas w edukację.
0
GODZIN SZKOLENIA
0
UCZESTNIKÓW
0
% DOFINANSOWANIA

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Zmiana rozmiaru czcionki
Wybierz kolor