fbpx

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach

MONTOWANIE STOLARKI BUDOWLANEJ

Wypełnij formularz zgłoszenia na dole strony

MONTOWANIE STOLARKI BUDOWLANEJ

Szkolenie „Montowanie stolarki budowlanej” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie podstaw stolarki budowlanej. Jeżeli ukończyłeś 18 lat, pracujesz, uczysz się lub jesteś bezrobotny, zgłoś chęć udziału w projekcie.

Wsparcie przewidziane dla 30 osób w 3 grupach. Kurs obejmuje 60 godzin na każda z grup (zaplanowano 8 spotkań po 7-8 godzin dydaktycznych)

Kurs kończy się dla każdego uczestnika projektu właściwym egzaminem VCC, który potwierdzi uzyskanie kwalifikacji w zawodzie Kod kwal.w ZRK:3C581700485

Wiek 18 - 64

Jeżeli masz więcej niż 18 lat ten projekt jest dla Ciebie!

Miasto Kielce

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, ale tym razem szukamy kandydatów do udziału w projekcie na terenie miasta Kielce

Podstawy

Weź udział w szkoleniu aby od podstaw poznać elementy montowania stolarki budowlanej.

Zakres Tematyczny

  • Podstawowe informacje na temat stolarki budowlanej
  • Okna fasadowe i drzwi balkonowe – Montaż
  • Okna dachowe – Montaż
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne-Montaż
  • Bramy i kraty-Montaż
  • Osłony przeciwsłoneczne
  • BHP
  • Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

Co dalej? Po wysłaniu zgłoszenia nasi rekruterzy skontaktują się telefonicznie. Szkolenia cieszą się duża popularnością więc bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt Dzwonimy do wszystkich którzy zgłosili chęć udziału w szkoleniu

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Humaneo, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Krakowie dla Krakowa Śródmieścia, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000249088, NIP: 734-315-73-19, REGON: 120195516.

Zmiana rozmiaru czcionki
Wybierz kolor