BEZPŁATNE SZKOLENIA

Specjalista HTML5
Tester Oprogramowania

Zgłoś się wypełniając formularz poniżej!

Szkolenie HTML5

Szkolenie „HTML5 Application Development Fundamentals” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie języka programistycznego, wykorzystywanego do tworzenia i prezentowania stron internetowych www. Jeżeli ukończyłeś 18 lat, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie. Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje 30 godzin szkoleniowych.

Lat 18+

Jeżeli masz więcej niż 18 lat ten projekt jest dla Ciebie! W szczególności zachęcamy osoby pomiędzy 25 i 64 rokiem życia

Podregion Leszczyński

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, ale tym razem szukamy kandydatów do udziału w projekcie na terenie podregionu Leszczyńskiego.

Niskie kwalifikacje

Jeżeli posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy, zgłoś się do udziału w bezpłatnym kursie.


Ramowy PROGRAM SZKOLENIA HTML 5

Omówienie CSS w zakresie wyglądu

Zarządzanie cyklem życia aplikacji

 

Tworzenie interfejsu użytkownika za pomocą HTML5 w zakresie tekstu, grafiki i mediów

 

Kodowanie JavaScript dla interfejsów dotykowych oraz urządzeń i systemu operacyjnego

 

Tworzenie interfejsu użytkownika za pomocą HTML5 w zakresie organizacji, wprowadzania i sprawdzania poprawności

 

Omówienie CSS w zakresie przepływu zawartości, pozycjonowania oraz styli

 

Zarządzanie przepływem tekstu za pomocą CSS

 

Tworzenie animacji oraz praca z grafiką i dostępem do danych​

 

Zarządzanie interfejsem graficznym za pomocą CSS

 

JavaScript i kodowanie

Tester Oprogramowania

Szkolenie „Tester oprogramowania” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie testowania poprawności działania oprogramowania komputerowego. Jeżeli masz więcej niż 18 lat, mieszkasz w woj. Wielkopolskim, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie. Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje 30 godzin szkoleniowych

Tester Oprogramowania Komputerowego

weryfikuje poprawność działania oprogramowania oraz raportuje wykryte błędy i niezgodności ze specyfikacją.

Praca testera

oprogramowania komputerowego stanowi istotny element procesu tworzenia oprogramowania, decydujący o jakości produktu.​

Wysokie zarobki

Doświadczony tester oprogramowania komputerowego zarabia nawet do 8.000 zł miesięcznie.

Program Szkolenia

 • Teoria testowania i rodzaje testów: Definicje testowania. Zasady testowania. Procesy testowania. Podział testowania. Błędy i awarie w procesie testowania. Testy strukturalne. Testy funkcjonalne. Testy regresywne. Testy statyczne. Testy dynamiczne.

 • Strategia testowania: Strategie związane z podziałem testowania. Strategie związane z modelem testowania. Strategia negatywna. Strategia związana z dostępnością specyfikacji. Strategia oparta na ryzyku.

 • Korelacja: Współpraca programistyczna. Edukacja. Narzędzia. Automatyzacja. Cechy testowania.

 • Zarządzanie testami: Organizacja testowania. Planowanie testowania. Monitorowanie testowania. Kontrolowanie testowania. Zarządzanie incydentami.​

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

Co dalej? Po wysłaniu zgłoszenia nasi rekruterzy skontaktują się telefonicznie. Szkolenia cieszą się duża popularnością więc bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt Dzwonimy do wszystkich którzy zgłosili chęć udziału w szkoleniu  Czy prowadzisz działalność jednoosobową?*
  TakNie


  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Humaneo, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Krakowie dla Krakowa Śródmieścia, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000249088, NIP: 734-315-73-19, REGON: 120195516.

  Zmiana rozmiaru czcionki
  Wybierz kolor