fbpx
AKADEMIA INFORMATYCZNA

ZOSTAŃ 
TESTEREM OPROGRAMOWANIA!

Zgłoś swój udział w BEZPŁATNYM kursie!

BEZPŁATNE szkolenie: TESTER OPROGRAMOWANIA!

Szkolenie „Tester oprogramowania” pozwala na zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie testowania poprawności działania oprogramowania komputerowego. Jeżeli masz więcej niż 25 lat, mieszkasz w woj. Śląskim, posiadasz niskie kwalifikacje zawodowe i chcesz poprawić swoją sytuację na rynku pracy zgłoś chęć udziału w projekcie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na dole strony, i weź udział w darmowym kursie!

Poznaj szczegóły naszej oferty

SZKOLIMY TESTERÓW OPROGRAMOWANIA

TESTER

wykwalifikowany profesjonalista, zaangażowany w testowanie modułu lub systemu.

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO

weryfikuje poprawność działania oprogramowania oraz raportuje wykryte błędy i niezgodności ze specyfikacją.

PRACA TESTERA

oprogramowania komputerowego stanowi istotny element procesu tworzenia oprogramowania, decydujący o jakości produktu.

WYSOKIE ZAROBKI

Doświadczony tester oprogramowania komputerowego zarabia nawet do 8.000 zł miesięcznie.

POZNAJ ZAGADNIENIA, SPRAWDŹ GRUPY KOMPETENCJI

PROGRAM SZKOLENIA

Teoria testowania i rodzaje testów

Definicje testowania. Zasady testowania. Procesy testowania. Podział testowania. Błędy i awarie w procesie testowania. Testy strukturalne. Testy funkcjonalne. Testy regresywne. Testy statyczne. Testy dynamiczne.

Strategia testowania

Strategie związane z podziałem testowania. Strategie związane z modelem testowania. Strategia negatywna. Strategia związana z dostępnością specyfikacji. Strategia oparta na ryzyku.

Korelacja

Współpraca programistyczna. Edukacja. Narzędzia. Automatyzacja. Cechy testowania.

Zarządzanie testami

Organizacja testowania. Planowanie testowania. Monitorowanie testowania. Kontrolowanie testowania. Zarządzanie incydentami.

REFERENCJE

Dobra firma, fajne projekty, ja jestem zadowolony. Zrobiłem szkolenie, po 2 tygodniach miałem staż, a od przyszłego tygodnia zaczynam pracę.
Janek
Starszy tester oprogramowania
Szkolenie było bardzo profesjonalne, staż mi się bardzo podobał. Pracuję już od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Dziękuję za pomoc!
Tomek
Młodszy tester oprogramowania
DOŁĄCZ DO GRONA TESTERÓW OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO

POSTAW NA ROZWÓJ!

Każdy ma szansę na pracę w zawodzie testera oprogramowania! Jest to zawód szybkiego startu – łatwo zacząć uczyć się i zbierać doświadczenie. Trzeba tylko zainwestować swój czas w edukację.
0
GODZIN
0
UCZESTNIKÓW
0
% DOFINANSOWANIA
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ


  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Humaneo, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Krakowie dla Krakowa Śródmieścia, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000249088, NIP: 734-315-73-19, REGON: 120195516.

  ZOBACZ inne BEZPŁATNE szkolenia!

  ADOBE PHOTOSHOP I ILLUSTRATOR

  wykwalifikowany profesjonalista, zaangażowany w tworzenie pełnych przekazu obrazów i grafik.

  MTA HTML5

  posiada wiedzę i umiejętności w zakresie języka programistycznego, wykorzystywanego do tworzenia i prezentowania stron www.

  Zmiana rozmiaru czcionki
  Wybierz kolor